Opieka nad seniorem – Działdowo

Opieka nad seniorem wymaga odpowiedniego podejścia, empatii oraz życzliwości. To nie tylko zadbanie o to, aby osoba starsza przyjęła leki czy zjadła pełnowartościowy posiłek. To także zapewnienie rozmowy, towarzystwa i wsparcie w załatwieniu spraw urzędowych oraz osobistych. Pełen zakres usług opieki nad seniorem świadczony w naszej placówce obejmuje:

  • organizację wolnego czasu,
  • przygotowanie domowych posiłków,
  • pomoc w załatwieniu spraw osobistych,
  • usługi pralnicze,
  • usługi kosmetyczne i fryzjerskie,
  • posługę duszpasterską i udział w praktykach religijnych.

Wsłuchujemy się w potrzeby naszych podopiecznych i poszerzamy ofertę w taki sposób, aby pobyt seniorów w naszym domu spokojnej starości był jak najbardziej satysfakcjonujący. Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi i w wieku senioralnym. Ponadto w ramach opieki nad seniorem pomagamy w transporcie pensjonariusza z takich miast jak: Działdowo, Mława czy Nidzica. Jeżeli mieszkają Państwo w innym regionie kraju, to również nie problem! Dojedziemy w każde miejsce na terenie Polski.

Opieka nad starszymi ludźmi

Usługi opieki nad starszymi ludźmi świadczymy zgodnie z ustawą z dnia 12 marca 2004 roku o pomocy społecznej. Działamy za zezwoleniem Wojewody Warmińsko-Mazurskiego nr PS.-IV.9423.1.8.2021.KS. Zapewniamy całodobową opiekę nad seniorem. W zależności od indywidualnych potrzeb oraz stanu zdrowia opracowujemy odpowiedni program opiekuńczy.  Szukają Państwo komfortowego miejsca specjalizującego się w opiece nad seniorami w pobliżu Nidzicy, Działdowa lub Mławy? Zachęcamy do zaufania naszym specjalistom.

W ramach świadczonych usług opiekuńczych zapewniamy:

Życzliwy i troskliwy personel

realizujący kompleksową opiekę w domowej atmosferze

Smaczne posiłki

przygotowywane we własnej kuchni

Organizację wolnego czasu

w tym kontakt z naturą

Pomoc w korzystaniu

ze świadczeń zdrowotnych w ramach NFZ

Pomoc w sprawach osobistych

w tym w zakupie odzieży

Posługę duszpasterską

i udział w praktykach religijnych

Usługi

kosmetyczne, fryzjerskie i pralnicze

Leleka nowa jakość życia Seniorów!

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Zapraszam do rozmowy
i obejrzenia Domu na żywo

Pin It on Pinterest